O firmie

Lumilita Polska Sp. z o.o.  jest dystrybutorem litewskiego producenta systemów oświetlenia LED i elektronicznego sterowania oświetleniem.  

Naszym celem jest dostarczenie urządzeń najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kilku tysiącom zrealizowanych projektów, dziś możemy zaoferować produkty marki LUMILITA wyróżniające się najwyższą na rynku trwałością i wydajnością. Potwierdza to nasz wieloletni okres gwarancyjny, wynoszący od 5, do nawet 10 lat, w zależności od wybranego modelu, wersji lub miejsca instalacji.

Niniejsza strona prezentuje zaledwie część asortymentu marki LUMILITA, tylko najpopularniejsze modele opraw, dostępne na ogół w krótkim czasie z naszych magazynów. Oprawy produkujemy pod konkretny projekt i oczekiwania inwestorów, dzięki czemu, kupując nasze lampy macie Państwo pewność, że kupujecie produkt nowoczesny, świeży, wykonany z najlepszych komponentów dostępnych na rynku.

Głównym atutem firmy UAB „Lumilita” jest zespół inżynierów, doświadczonych w projektowaniu, produkcji i instalacji innowacyjnych systemów oświetleniowych LED. Współwłaściciel firmy - dr inż. Genadij Kurilczik, zajmuje się diodami LED już od 1996 roku. W latach 2002-2005 inżynierowie z Lumility brali czynny udział w badaniach nad pierwszym na świecie, programowalnym systemem lamp LED do uprawy roślin in vivo i in vitro).

Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Wilnie, a komponenty pochodzą przede wszystkim z USA, Polski oraz Niemiec Automatyzacja części etapów produkcji pozwala na oferowanie naszych produktów w atrakcyjnych cenach, konkurencyjnych dla wyrobów innych producentów, również azjatyckich. 

Najbardziej motywują nas: satysfakcja i korzyści naszych klientów. Nie chcemy zatrzymywać się "w połowie drogi" ani "spoczywać na laurach"Będziemy wdzięczni za wszelkie Wasze komentarze i opinie, które pomogą w doskonaleniu produktów i dostosowaniu serwisu do Państwa oczekiwań. 

 logo


 

Więcej o nas i naszych produktach:

Lumilita Polska Sp. z o.o. 

www.lampydochlodni.pl

www.lampydoroslin.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl