Promocje
Lampa do roślin growbox 600W UV-A + IR + full spectrum profesjonalna uprawa indoor
Lampa do roślin growbox 600W UV-A + IR + full spectrum profesjonalna uprawa indoor

3 210,57 zł

Cena regularna: 4 305,69 zł

Najniższa cena: 4 305,69 zł
szt.

Czas i koszty dostawy

Koszty wysyłki

 1. Koszty wysyłki są uzależnione od wybranej formy dostawy, sposobu płatności, wagi, wymiarów zamówionych produktów oraz ich wartości. Każdorazowo dla zestawów produktów w koszykach, system podpowiada najkorzystniejsze opcje wysyłki.
 2. Pojedyncze lampy najmniejsze gabarytowo najtaniej zamówić do paczkomatów lub punktów Orlen Paczka. Lampy powyżej 150cm długości stanowią przesyłki gabarytowe/niestandardowe i są wyceniane oddzielnie. Większe ilości lamp najlepiej zamawiać z dostawą na palecie - to najbezpieczniejszy sposób. 
 3. Całe zamówienie staramy się wysyłać jako jedną przesyłkę, tak by klient poniósł możliwie najniższy koszt dostawy. Jedna przesyłka nie oznacza jednej paczki - nasze lampy, to solidne urządzenia, niemałych rozmiarów, zawierające dodatkowo elementy szklane, muszą więc być pakowane z zachowaniem najwyższej staranności. Dlatego większe ilości lamp pakowane są w kilku paczkach.
 4. Wybranie opcji "Pobranie" (płatności kurierowi kartą lub gotówką przy odbiorze) wiąże się z naliczeniem przez operatora płatności dodatkowych kosztów.
 5. W przypadku rezygnacji przez Kupującego z odbioru wysłanego zamówienia (nieodebranie od kuriera lub nie podjęcie przesyłki z paczkomatu), zwracane środki z płatności za zamówienie, zostaną pomniejszone o wartości kosztów wysyłki w obie strony, zgodnie z polityką firm kurierskich, które naliczają podwójną opłatę "tam" oraz "z powrotem".
 6. W przypadku rezygnacji z zakupu i odesłaniu lampy do nas na koszt Kupującego, zwracane środki z płatności za zamówienie, zostaną pomniejszone o wartości kosztów wysyłki "tam".
Czas dostawy
 
Korzystamy tylko ze sprawdzonych firm kurierskich, takich, których kurierzy, pracujący na naszym rejonie, są słowni, rzetelni i punktualni.
 • Kurier InPost - Kurier odbiera przesyłki każdego dnia rano do godz. 9:00. Zamówienia złożone po tej godzinie są wysyłane kolejnego dnia roboczego. Zdecydowana większość przesyłek dociera do odbiorców w następnym dniu roboczym po nadaniu. 
 • Kurier DPD - Kurier odbiera przesyłki każdego dnia rano do godz. 9:00. Zamówienia złożone po tej godzinie są wysyłane kolejnego dnia roboczego. Zdecydowana większość przesyłek dociera do odbiorców w następnym dniu roboczym po nadaniu. 
 • Kurier DPD (przesyłki dłużycowe) - Kurier odbiera przesyłki każdego dnia rano do godz. 9:00. Zamówienia złożone po tej godzinie, są wysyłane kolejnego dnia roboczego. Większość przesyłek dociera do odbiorców w następnym dniu roboczym po nadaniu, jednak DPD zastrzega sobie 2 dni robocze na dostawy przesyłek niestandardowych. 
 • Kurier Fedex - Kurier odbiera przesyłki każdego dnia ok godz. 14:00, zamówienia złożone po tej godzinie, są wysyłane kolejnego dnia roboczego. Zdecydowana większość przesyłek dociera do odbiorców w następnym dniu roboczym po nadaniu.
 • Kurier DHL (przesyłki paletowe) - Kurier odbiera przesyłki ok. godz. 14:00. Palety są odbierane i wysyłane kolejnego dnia roboczego, po złożeniu zlecenia. Większość przesyłek dociera do odbiorców w następnym dniu roboczym po nadaniu, jednakże firma zastrzega sobie 2 dni robocze na dostawy paletowe. 
  

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl