Promocje
Lampa do roślin growbox 600W UV-A + IR + full spectrum profesjonalna uprawa  indoor
Lampa do roślin growbox 600W UV-A + IR + full spectrum profesjonalna uprawa indoor

3 210,57 zł

Cena regularna: 4 305,69 zł

Najniższa cena: 4 305,69 zł
szt.

Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Bardzo bezpieczna forma zamówienia, ponieważ Kupujący płaci dopiero przy odbiorze przesyłki. Zapłata gotówką lub kartą kurierowi przy fizycznym odbiorze zamówienia. Jednocześnie płatność za pobraniem wiąże się z wyższymi kosztami dostawy, które dolicza operator płatności. 

Przelewem online 

Niezwykle szybki, bezpieczny i wygodny sposób opłacenia zamówienia. Szeroki wachlarz natychmiastowych płatności dostępnych dla kont w różnych bankach. Płatności elektronicznej obsługiwana są w naszym sklepie przez Autopay S.A. i PayPro S.A. 

Gotówka

Klienci, którzy wybrali odbiór własny zamówionych produktów z siedziby naszej firmy, mogą dokonywać płatności gotówkowych.

Raty 

Nie musi czekać z zakupami do momentu uzbierania na koncie pełnej kwoty należności. mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

Więcej informacji o dostępnym systemie ratalnym mBank w zakładce "raty z mBank"

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl