Na rynku jest wiele opraw przemysłowych... Budując biznes, warto wyposażać go w urządzenia, które będą wydajne, trwałe, odporne na temperatury oraz wilgotność panujące w danym pomieszczeniu. Obiekt przemysłowy ma na siebie zarabiać, a oświetlenie nie powinno generować dodatkowych kłopotów i kosztów. 

Wszystkie oprawy przemysłowe LUMILITA przeszły "chrzest bojowy" w setkach obiektów naszych klientów, pracujących w różnych gałęziach przemysłu. Nie boją się ekstremalnie wysokich czy niskich temperatur, 100% wilgotności powietrza, zapylenia, drgań czy agresywnych środków dezynfekcyjnych, chemicznych.

Lampy LUMILITA sprawdzą się doskonale we wszystkich obiektach przemysłowych. 

Oświetlenie przemysłowe

Na rynku jest wiele opraw przemysłowych. Budując obiekt dla prowadzenia biznesu, warto wyposażać go w urządzenia, które będą wydajne, trwałe, odporne na temperatury oraz wilgotność panujące w danym pomieszczeniu. Obiekt biznesowy ma na siebie zarabiać, oświetlenie nie powinno generować dodatkowych kłopotów i kosztów.

Wszystkie oprawy przemysłowe LUMILITA przeszły "chrzest bojowy" w setkach obiektów naszych klientów, pracujących w różnych gałęziach przemysłu. Nie boją się ekstremalnie wysokich czy niskich temperatur, 100% wilgotności powietrza, zapylenia, drgań czy agresywnych środków dezynfekcyjnych.

Oferujemy również lampy przemysłowe z modyfikacjami pod potrzeby klientów. Na życzenie dostępne są proste lub zaawansowane, typu "smart", systemy sterowania oświetleniem kompatybilne ze standardami obowiązującymi na rynku.

Jeśli nie znaleźliście Państwo satysfakcjonującego rozwiązania technicznego prosimy o kontakt - z przyjemnością przygotujemy profesjonalną lampę, dedykowaną do konkretnego projektu. 

Jesteśmy w stanie,  w krótkim czasie, wykonać nietypowe oświetlenie. Mogą to być np.:

  • Lampy o szerszym niż standardowy, zakresie temperatur roboczych np. od -80°C do +100°C! 
  • Lampy o wymiarach i kształcie dopasowanym do miejsca po zużytych lampach, w celu łatwej wymiany 1:1.
  • Lampy z wybranym, nietypowym kolorem światła.
  • Lampy kontrolne ze zmienną barwą światła, imitująca różne warunki oświetleniowe w mieszkaniach klientów. 
  • Wydajne i trwałe źródła światła LED do zabytkowych obudów lamp.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl