Promocje
Lampa do roślin growbox 600W UV-A + IR + full spectrum profesjonalna uprawa  indoor
Lampa do roślin growbox 600W UV-A + IR + full spectrum profesjonalna uprawa indoor

3 210,57 zł

Cena regularna: 4 305,69 zł

Najniższa cena: 4 305,69 zł
szt.

W naszej ofercie odnajdą Państwo oświetlenie przemysłowe, które doskonale spisuje się w obiektach z kontrolowaną temperaturą, takich jak chłodnie czy mroźnie. Lampy marki Lumilita, mają opinię niezawodnych i trwałych, mimo niesprzyjających bardzo niskich temperatur, rzędu nawet -40*C. Dostępne urządzenia znajdą zastosowanie zarówno w małych komorach zlokalizowanych w sklepach, stacjach paliw, restauracjach, pensjonatach, hotelach szpitalach i stołówkach, jak również dużych obiektach kubaturowych o wysokości kilku czy kilkunastu metrów wysokości.

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat naszych produktów, a także do składania zamówień. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Oświetlenie mroźni i chłodni

Wizualizacja oświetlenia pomieszczeń 3D Dialux Evo Wizualizacja oświetlenia pomieszczeń 3D Dialux Evo

99,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
1h pracy projektanta
zobacz więcej

Jakie zalety ma nasze oświetlenie mroźni lub chłodni?

Dostępne oprawy LED do mroźni są niezawodne, wydajne, nie generują dodatkowych koszty eksploatacji czy ponownej wymiany źródeł światła. Projektujemy bowiem urządzenia w taki sposób, aby ich wykorzystanie było maksymalnie opłacalne dla firm. Nasze oświetlenie jest także odporne na działanie niskich temperatur, więc nie jest problemem wykorzystanie go w oświetleniu:

  • chłodni
  • mroźni,
  • laboratoriów
  • komór szokowych
  • garowni

oraz wielu innych miejscach, w których temperatura sięga nawet kilkudziesięciu stopni Celsjusza poniżej zera. Wysoki poziom wytrzymałości termicznej łączy się także z odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Tym samym otrzymują Państwo oświetlenie, które posłuży przez wiele lat nawet przy intensywnej eksploatacji.

Jeśli chodzi pracę w różnych reżimach temperaturowych, to na zamówienie projektujemy i produkujemy również rozwiązania oświetleniowe dla zwiększonych amplitud temperatur lub do pomieszczeń, w których zmiana temperatury odbywa się gwałtownie.

Dlaczego warto kupić u nas oświetlenie do magazynów wysokiego składowania?

Podstawowym argumentem przemawiającym na złożeniu zamówienia u nas jest cena urządzeń. Nasza oferta dotycząca dużych, mocnych lamp jest bardzo konkurencyjna, nawet w stosunku do produktów średniej jakości, pochodzących z produkcji azjatyckiej.

Argumentem, który również powinien skłonić Państwa do zakupu naszych opraw LED, jest ich niezawodność, bazująca na wieloletnim doświadczeniu załogi fabryki LUMILITA. Jako producent działamy bowiem na branżowym rynku od kilkudziesięciu lat, a co za tym idzie oferujemy sprawdzone przy wielu profesjonalnych zastosowaniach rozwiązania.

Specjalnym typem obiektów, do których doskonale nadają się nasze lampy to magazyny wysokiego składowania, również wyposażone w systemy automatycznych, ruchomych regałów. W takich obiektach nie można pozwolić sobie na niesprawdzone rozwiązania.

Oferujemy tu lampy wyposażone w dodatkową optyką, zmieniającą kąt świecenia z szerokiego w wąski. Dodatkowa optyka w lampach dostępna jest jako opcja przy praktycznie wszystkich oferowanych lampach. W związku z tym zakup idealnie dopasowanego do Państwa firmy oświetlenia mroźni będzie stosunkowo prosty. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a także do składania zamówień. Dzięki wyliczeniom w programie Dialux EVo możemy zaprojektować odpowiednie natężenie światła na wskazanym poziomie lub płaszczyźnie bocznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl